O nas!

Witamy na stronie Smakosfera

poniedziałek – piątek

od 9.00 do 15.00

 

Jeśli szukacie państwo smacznej, domowej kuchni to świetnie trafiliście!

Gorąco zapraszamy na ręcznie lepione pierogi, wielosmakowe naleśniki, wyśmienity bigos oraz pozycje ze stałego menu, jak tez, na rozmaite dania dnia, co do których staramy się, by każde z nich było wyjątkowe i wyraziste w smaku, a do tego w bardzo przystępnej cenie.

Nasza specjalność to tradycyjna polska kuchnia, ale sięgamy również do sprawdzonych przepisów z rożnych stron świata. Stawiamy nie tylko na dobry smak, ale w równym stopniu na zdrowie, dlatego tez współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami i dostawcami.
Gruntownie przeprojektowaliśmy wystrój wnętrza, tak by stworzyć bardzo przytulne i niebanalne miejsce.

Wyważona i gustowna aranżacja wnętrza wprowadza niezwykle kameralną atmosferę, która sprzyja zarówno świętowaniu miłych wydarzeń jak i kontemplacji w chwilach smutku po stracie bliskiej osoby.
Spokojna lokalizacja, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z dogodnym dojazdem (duży parking, a dla niezmotoryzowanych bliskość przystanku MPK) sprawia, że Smakosfera jest idealnym miejscem na śniadanie, szybki lunch, obiad, lub każda inna okoliczność, w której zechcecie Państwo się spotkać w mniejszym, czy w większym gronie.

Jeśli jeszcze nas nie poznaliście, to warto nas odwiedzić i się przekonać, czy to miejsce urządzone ze smakiem, a my ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo w pełni zadowoleni.

Serdecznie zapraszamy!!!